Пятница, 29.03.2024, 02:53

HARDTECHNO
Неофициальный форум студентов Винницкого Политеха

Привет, Гость | RSS
Главная | Гороскопы | Рефераты | Web-камера | Регистрация | Войти
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Beauty  
HARDTECHNO - Неофициальный форум студентов ВНТУ » Трёп » Политика » СОТ
СОТ
ХаронДата: Суббота, 09.02.2008, 22:10 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Участники
Сообщений: 128
Репутация: 7
Статус: Offline
Ось і наша країна вступила у СОТ(завжди нас тяне кудись вступати)
Але чим це вияветься для українців?що тягне за собою ці три не хитрі букви?
Ми маєм полягатись на європейську якість,ввозити(щей конкретно) велику кількість всякої фігні,а вітчизнянні виробники?
Ввезти машину із за кордону стане дешевше ніж скласти її в УКРАЇНІ,заводи почнут закриватись(це критична точка),скорочувати робочі місця,тисячі українців залишаться без роботи,і це тільки початок.

На вашу думку,що тягне за собою вступ у СОТ?


Слава УКРАЇНІ-смерть ворогам
http://volya.pp.net.ua
 
PolikДата: Суббота, 09.02.2008, 23:29 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 657
Репутация: 12
Статус: Offline
Quote (Харон)
заводи почнут закриватись(це критична точка),скорочувати робочі місця,тисячі українців залишаться без роботи
мені здається, це почалось дууууже давно. відразу після розвалу срср.

"І побудуємо ми мегаметро, і будемо жити на станції "Україна", і працюватимемо на станції "Європа" "


Если лошадь говорит тебе что ты сумашедший, значит так оно и есть!
 
revolverДата: Воскресенье, 10.02.2008, 13:50 | Сообщение # 3
Подполковник
Группа: Участники
Сообщений: 127
Репутация: -1
Статус: Offline
Quote (Харон)
везти машину із за кордону стане дешевше ніж скласти її в УКРАЇНІ

Шановний Харон, а тебе особисто не пипчить, що на сьогодні ці українські виробники отримують надприбутки? Тому , що такє гімно, як наш ВАЗ і всі ці Ланоси и Сенси, які в нас виробляються скрізь у світі навіть за машину не рахують. В мене знайомий купив бу Мерседес 500 С класа в США за 5000$ (тамтакі ціни і в Європі також) за 2000 привіз його сюди і їздить, як біла людина, а в нас такє авто можна купити мінімум за 18000. Це і є спекуляція. Звичайно наш автопром лякається СОТ, але я хочу за свої гроші купляти те що я хочу, а не те чим мене обмежують правила торгівлі в нашій країні. Взагалі ми не настільки з вами і відчуєм вступ до СОТ, це більше торкається крупних виробників.
Торговельна система СОТ сприяє збереженню миру

Звісно до певної міри, та це насправді так. На двох фундаментальних принципах системи СОТ – безперешкодному перебігу торгівлі й конструктивному розв’язанню торгівельних суперечок – будується міжнародна довіра й співпраця, що є запорукою миру між народами.

Торговельна система СОТ дає змогу конструктивно розв’язувати суперечки

Із зростанням обсягів торгівлі, різноманіття товарів і кількості залучених країн і компаній, збільшується ймовірність суперечок. Система СОТ допомагає розв’язувати їх суперечки мирно й конструктивно, вона надає для цього правову базу – угоди СОТ – і форум для обговорення. Близько 300 суперечок розглянуто в СОТ з моменту її створення 1995 року, деякі з них, без таких засобів розв’язання, могли б перерости у серйозніші політичні конфлікти.

Торговельна система СОТ спирається не на силу, а на правила, що полегшує життя всім

Рішення в СОТ ухвалюються консенсусом. Угоди застосовуються однаково до всіх. Маленьким країнам це додає ваги у торговельних переговорах, великим – дозволяє розв’язувати проблеми одночасно з багатьма торговельними партнерами в рамках єдиного форуму.

Вільна торгівля робить життя дешевшим

Всі ми є споживачами. Ціни, які ми сплачуємо за харчі та одяг, за наші потреби й забаганки та все інше , підпорядковані торгівельній політиці. Протекціонізм коштує дорого, бо він підвищує ціни. Торговельна система СОТ зменшує торговельні бар’єри й застосовує принцип недискримінації, що призводить до зниження вартості продукції та зменшення цін на кінцеві товари й послуги.

Завдяки торгівельній системі СОТ споживачі мають ширший вибір продуктів з ширшим спектром якостей

Варто лише згадати, скільки різноманітних речей ми маємо завдяки тому, що можемо імпортувати їх: несезонні овочі й фрукти, свіжі квіті з найвіддаленіших куточків світу, харчі, одяг та інші товари, які раніше вважались екзотичними, книжки, музика, фільми тощо.

Часом успіх імпортних товарів чи послуг заохочує внутрішніх виробників до змагання. Це спонукає місцеве виробництво і ще більше розширює вибір для споживачів.
Торгівля збільшує прибутки

Зниження торговельних бар’єрів сприяє інтенсифікації торгівлі, а це збільшує державні й особисті прибутки. Економісти підрахували, що зниження бар’єрів у торгівлі сільськогосподарською продукцією, промисловими товарами та послугами на третину мало б наслідком приріст світової економіки на $613 мільярдів, що еквівалентно внеску такої країни, як Канада.

Торгівля спонукає економічне зростання, що має сприяти створенню нових робочих місць

Існування єдиних базових принципів підвищує економічну ефективність системи та скорочує витрати

Такі основні принципи торговельної системи СОТ, як недискримінація, прозорість, зобов’язання знижувати торговельні бар’єри та полегшувати торгівлю, спрощують функціонування компаній безпосередньо залучених у торгівлю, а також для виробників продуктів і послуг, і скорочують їхні витрати.

Торговельна система СОТ убезпечує уряди від лобіювання інтересів вузьких груп

Система ҐАТТ - СОТ охоплює широкий спектр секторів. Тож якщо під час переговорів якась група тисне на уряд і вимагає особливого ставлення, в уряду є всі підстави протистояти протекціоністському тискові, посилаючись на потребу досягти широких домовленостей, які б охоплювали всі сфери економіки. Уряди регулярно цим користуються.

Торговельна система СОТ спонукає ефективну роботу уряду

Відповідно до правил СОТ, перегляд уже взятих обов’язків щодо лібералізації торгівлі доволі утруднений. Правила також стають на заваді необачним політичним крокам. Для бізнесу це означає більшу впевненість і ясність щодо засад торгівлі. Для уряду це часто означає дисципліну й зменшення можливостей для корупції.

 
Andron1Дата: Воскресенье, 10.02.2008, 21:57 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 792
Репутация: 7
Статус: Offline
ЩО до СОТ я двома руками ЗА!!!!! cool cool cool

Относись к другим так, как ты бы хотел, что бы они относились к тебе!!!
Из любой ситуации есть выход, только его надо найти!!!
 
petrol89Дата: Понедельник, 11.02.2008, 10:23 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Группа: Участники
Сообщений: 455
Репутация: 6
Статус: Offline
ну а я думаю что сот это не так уж плохо... посмотрим, что будет, потому что плюсы и минусы мы увидим када эта система у нас приживется...
 
PolikДата: Понедельник, 11.02.2008, 14:45 | Сообщение # 6
Генерал-лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 657
Репутация: 12
Статус: Offline
Немає нічого постійнішого за тимчасове (ггг)

Если лошадь говорит тебе что ты сумашедший, значит так оно и есть!
 
overДата: Понедельник, 11.02.2008, 15:13 | Сообщение # 7
Генерал-полковник
Группа: Участники
Сообщений: 1044
Репутация: 9
Статус: Offline
я тож подержываю СОТ, лучше туда вступить , чем в Г.вно(в котором мы уже давно сидим по-ушы)

ovorok
 
удак75Дата: Понедельник, 23.06.2008, 16:18 | Сообщение # 8
Сержант
Группа: Участники
Сообщений: 33
Репутация: 0
Статус: Offline
СОТ це конкуренція до якої ми незвикли дуже просто на москалів жидів гнати. Вони у всьому винні, а самим чекати мани з неба

Все что не делается все к лучшему
 
HARDTECHNO - Неофициальный форум студентов ВНТУ » Трёп » Политика » СОТ
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Партнёры Реклама Статистика
  Яндекс цитирования СтудЗона: рефераты, преподаватели, студенты... be number one Rambler's Top100 рефераты Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Топ Суперраскрутка 1
Copyright © 2024 by MCF Studio
Хостинг от uCoz