Четверг, 28.03.2024, 21:26

HARDTECHNO
Неофициальный форум студентов Винницкого Политеха

Привет, Гость | RSS
Главная | Гороскопы | Рефераты | Web-камера | Регистрация | Войти
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Beauty  
HARDTECHNO - Неофициальный форум студентов ВНТУ » Hi-tech » Мобильный форум » Банк мобільних грошей
Банк мобільних грошей
ViceroyДата: Среда, 27.02.2008, 00:27 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Участники
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Недавно я спитав у друга звідки в нього постійно гроші на рахунку якщо він ніколи його не поповнює. І тоді він мені розказав мені про сайт мобільного банку, де можна отримувати гроші на рахунок не докладаючи ніяких зусиль. Спробувавши я зрозумів що це крута фішка:
Реєструєтесь на сайті і вже маєте гривню.
Рекламуєте на інших сайтах банк - 3 гривні.
На сайті є також розділ ,,ПРИВЕДИ 100 ДРУЗЕЙ,ПОЛУЧИ 100 РУБЛЕЙ" тобто якщо хтось зареєструвався на сайті з вашої поради то він отримає 1 гривню на рахунок. Мій нік -Viceroy, якщо ви приєднались до програми за моєю порадою вкажіть мій нік і вам на рахунок нарахується ще одна гривня. Також є можливість надсилати MMS усього по 10 копійок. Виплати проводяться миттєво. Ще на сайті є мультимедійний чат де можна можна познайомитись з людьми з різних куточків України. Для реєстрації потрібно лише вказати номер вашого мобільного. Моя вам порада зайти на сайт і пересвідчитись у всьому вище написаному.
Лінк на сайт
http://gigalit.in.ua
Лінк на мобільний банк
http://bmd.in.ua
ЦЕ НЕ ЛОХОТРОН Я ВАС ЗАПЕВНЯЮ. Тему прошу не видаляти. Це не спам!!!
 
HARDTECHNO - Неофициальный форум студентов ВНТУ » Hi-tech » Мобильный форум » Банк мобільних грошей
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Партнёры Реклама Статистика
  Яндекс цитирования СтудЗона: рефераты, преподаватели, студенты... be number one Rambler's Top100 рефераты Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Топ Суперраскрутка 1
Copyright © 2024 by MCF Studio
Хостинг от uCoz