Пятница, 29.03.2024, 01:47

HARDTECHNO
Неофициальный форум студентов Винницкого Политеха

Привет, Гость | RSS
Главная | Гороскопы | Рефераты | Web-камера | Регистрация | Войти
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Beauty  
HARDTECHNO - Неофициальный форум студентов ВНТУ » Бугага » Байки-Загибайки » Матриться
Матриться
PolikДата: Понедельник, 04.02.2008, 01:16 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 657
Репутация: 12
Статус: Offline
Автор: Sita (Tanya Manson).
Mатріца

Дійові особи
Ніо - красавчік-абманщік, которий пролежав у прозрачній молофні 30 год.
Морфіс - покоцаний бритоголовий нєгр з рєдкімі зубамі і накачаной жопой.
Трініті - кривонога, але бистра як понос чікса, яка улюбилась у Ніо.
Агент Сміт - злодєй і гад, який тайно влюбльон у Морфіса і ловить його под прєдлогом вивєдать коди Зєона.
Предатєль - лисий і хітрий крендель, який усіх предав.
Свитч - гібридна бєлобриса тьолка, яку держать у рєальном мірє з певною метою, завжди ходить з мішком.
Миш - віртуальний сутіньор у порваной підаркє.
Аракул - магнат наркобізнеса, мужик-баба.
Мерилін Менсан - просто красавєц.
Сік"юріті - тупиє ахраннікі.

Дія перша. Матріца. Сцена перша.

Ніо спить біля комп"ютера. З рота у нього звисає тріпалка зеленої слини. Поруч на столі лежить закопчений бульбулятор. З колонок комп"ютера чується прокурений голос Морфіса:
Морфіс: Вставай, Ніо!
Ніо: Ведро шита! Хто тут?
М: Хочеш побачить Матрцу?
Н: Шо за вопрос? Токо таблєток пить я не буду, у прошлий раз од голубой пігулки боліло сільно очко.
М: Не пизди, а краще слухай. Ти зараз лежиш у прозорій розовій молофні і ти батарейка для Матріци.
Н: Щас блєвану, та-хєє!
М: От козел, обригав усю клавіатуру. (Відключається).

Сцена друга. Спарінгова програма.

Морфіс: Ти думаєш, шо це воздух, шо ми їм дишем? Нє, це ми набзділи, шоб завісать у повітрі. Миш розробив спеціальний генетичеськи модіфіцирований горох, щоб краще перділось.
Ніо: А, той горох у красних тарєлках?
М: Да, я не ошибся, ти ізбранний! Шукай подругу з білим кроліком дохлим, прибинтованим до плеча! А тепер перестань пробувать мене уєбать, а запиздяч мене!
Ніо пиздить Морфіса по паху серією точних і влучних ударів. Коли нєгр непритомніє, Ніо починає його насіловать. В цей час за ними наблюдають уйобки з реального міра.
Предатель: God, he's fast!
Трініті: Беднєнький, он пережил такой шок!
Предатель: Шось коли я тебе питався виєбать на сонну, ти так не говоріла, а зразу одхуярила по лисінє.
Трініті: Не зайобуй, бо попалю всі мої хвоткі, на які ти дрочиш!
Прєдатель затикається, но таїть злобу.

Добавлено (04.02.2008, 01:15)
---------------------------------------------
Сцена третя. Матріца

Под красіву дінамічну музику піздує толпа уйобків з реалього міра. На всіх чьорниє длінниє прикиди і тільки Свитч як всєгда з білим мішком на голові.
Морфіс: От блядь, знов ця пизда попалить всю контору! І на хуя ми її держим?
Предатель: Дак сука Трініті не дає ні хуя, а ця - мішок на голову, кружка антіфріза - і туда-сюда, поки в глазах не потемніє.
Миш: Представляєш на її місті кого хочеш - Мадонну, Лару Крофт ілі Мериліна Менсана в красних трусах...
Ніо (красніє): Заткніться всі! Бо щас знов все обблюю.
Всі затикаються і тільки чути як ображено сопе під мішком Свитч.
Проходять мимо мусорки, до половини наповненої мабілами. Предатель кидає туди свою і сумно зітхає, дивлячись на купу тіліхвонів.
Претатель (пошепки): Ти не один...

Сцена четверта. Матріца. Притон Аракула.

Ніо: Ну і хулі ми сюди приперлись?
Морфіс: Тут драп-убійца єсть канкрєтний.
Ніо: А-а-а, хуйня, мене нікада не цепляє. Токо спать охота.
Аракул (зловєщє усміхається): Сейчас побачим...
Толпа мовчки хапає, Свитч обижено сопе.
Ніо: Я в непонятках, вроді і подгребає, а вроді і бадиль.
Аракул: Він позняковий. Хотя, коли хапаєш - це як у любві - приход ілі єсть, ілі його нема.
Ніо (раптово): Я знаю Кунгхву!
Аракул: Тиць-пиздиць! А хто його не знає, це ж ізвєсний наркоділєр, цей драп, шо ми курили, помєчений його мочой. Знак качества, тепер ти тоже його знаєш!
Морфіс: А давайте пригать з криши! Тяга сумашечча, коли летиш аж геніталії судомить!
Предатель: Ага, у прошлом году шесть человек одних ізбраних убилось, ще одной потєрі я не перенесу! (Фальшиво схлипує). Давайте краще освободим наш разум!
Усіх починає дико ковбасить і рвать на лантухи. Потім всі випадають на ізмєну і тупо втикають і шифруються.
Аракул: Давайте попустимся печеннєм! Кукі, кукі!
Морфіс: Да в роті блядь така Сахара, шо я те печеннє не ухуярю.
І тєм не мєнєє всі жеруть коржики і тупо ржуть.
Предатель (сам до себе): Без антіфріза це не то!
У цей час по ступенькам преться агент Сміт і за їм іще два упиздня з тупими мордами; з ушей у них звисають дроти.
Ніо: Аракул, у тебе шо, двоє одинакових чорних кошаков?
Аракул: Нє, один, а шо?
Ніо: А то, шо у тебе по притону два одинакових чорних кота бігають! Це навєрно у мене дежав"ю.
Аракул: І СПІД і сіфіліс в придачу! Один з них мій, а оцей, з бєльмом на глазу - то Сміта, агента нашого.
Морфіс: Сйобуємсь! Опаснасть чигає на нас усіх! Оператор, шукай путі к отходу!
Под тревожну уривчасту музику усі кіпішують, но нехто не може с"єбатись.
Миш: Замуровалі, дємони!
Вриваються агенти на чолі зі Смітом і починають усіх пиздити.
Сміт: Живими дємонов брать! Особенно нєгрика лисенького!
Зрозумівши, що попалився з інтонацією, додає: Он знаєт коди Зєона!

Дія друга. Сцена перша.

Морфіс, Ніо, Трініті та Предатель лізуть по трубах, по яких у свою чергу тече говно.
Ніо: Тепер нас хуй хто найде! Хоть би вибраться отсюда.
Предатель: Давайте передохнем, а то говно шурує так по трубах, шо стає держатись все труднєй! У мене єсть щепотка кокаїна, нюхньом?
Всі перестають лізти і зависають на трубах. Предатель дає всім понюхать, а остачу винюхує сам.
Предатель: Апчхи!
Морфіс: Будь здоров! Тобто, шоб ти здох! Предатель, ти всіх нас предав!
Агенти проломують стінку і Сміт за жабри витягує Морфіса і б"є його головою об унітаз. Остальниє сйобуються восвоясі.

Добавлено (04.02.2008, 01:15)
---------------------------------------------
Сцена друга. Реальний мір.

На кораблі, шо плаває по каналізації (а це все, шо осталось от билого велічія человечества) сидить Предатель і сумно дивиться на тєла бивших коріфанов з реального міра, яких він поубивав.
Предатель (дзвонячи в матріцу): Ну шо, допригалась, коза, щас тебе і твойого красавчіка-абманщіка одключу, а над тєлами жестоко надругаюсь!
Трініті (по тіліхвону): Ти паганий человек, із-за тебе ми потеряли Морфіса! Не говоря про всіх остальних! Я проклінаю теб"я , змєй!
Предатель: А ти посмотрі в красівиє глаза ізбранного! Бачиш, які красниє?
Він знов накурився шмалі, а тепер вибирай-наркоман ілі алкоголік (ето я, без антіфріза я ні шагу!).
Трініті дивиться в глаза Ніо, але він невикупний, бо закапав нафтізіна.
Трініті: Іди на хуй, Предатель! Шоб тебе Менсан виєбав!
Предатель: Так умпіть же ви всє! Вас може спасти токо чудо.
В цей час до корабля входить Чудо в відє Мериліна Менсана в красних трусах. Менсан мовчки насілує Предателя і той умирає мучітєльной смертю.

Сцена третя.Реальний мір.

Ніо (накурено) : Нам нада оружиє, много оружия! Ми ідьом спасать Морфіса, а то його той підар Сміт абесчестить, (тихо) А я не успєю.
Трініті: Што ти сказал?
Ніо: Ну, не успєєм спасти батька, Морфіс же мені як родной!

Сцена четверта. Матріца. Контора по повишенію кваліфікації агентов.

У цей час Сміт пристає до Морфіса: Шеколадний мой, ти раковая опухоль моєй души, ти вірус, шо з"їдає мойо сєрце! Открой коди Зєона!(для прилічия).
Морфіс мовчить, тільки сільно потіє і воняє.
Сміт: Ти воняєш Менським зоопарком, іді ко мнє, кокосік!
Цілує Морфіса взасос і засовує йому палєц в жопу.
Входять агенти. До Сміта: Шо ти дєлаєш?
Німа сцена. Всі дивляться друг на друга з тупим вираженієм єбальника.

Сцена п"ята. Колідор з мраморними колонами.

Охраннік: Покажитє ваши ключі там, пірсінг, бо піпікає контроль. Трініті та Ніо показують пушки і расстрелюють усіх під композицию Пропеллерхедс. Попутно дєлають вертухани і виприжки, шоб впечатлить пересічного глядача. Мелькають плащі, кожаниє майки та кривиє ноги Трініті, виясняється, шо у Ніо тоже канкрєтно кривиє ноги. Мабуть це модно...
Пошов дощ. Всі летають на вертольтах, питаясь спасти Морфіса. Вистрелюється куча пуль автоматними очередями і токо дві попадає в накачану жопу Морфіса. Ніо двигається як агент. Трініті в шокє - лежачий красавчік визиває в йой желаніє.
В кінці вертольтної сцени Ніо спасає Морфіса, а Трініті больно ударяється пиздою об небоскрьоб, в падєнії якого пожже несправедливо обвинять Бен Ладена. Послє того, як Ніо витягує Трініті на кришу, между їми проскакує іскра ЛЮБВІ.

Добавлено (04.02.2008, 01:16)
---------------------------------------------
Дія третя. Сцена перша.

Станція метро Позняки. У купі мотлоху лежить обкурений Сміт, притворяясь бомжомюї.
На лавочці сидить Ніо і курить. Трініті с"єбалась в реальний мір і Ніо грустить.
Сміт: Ага блядь, попався! Ти отняв у мене все, підарас! Умрі, шакал!
Ніо та Сміт починають дико пиздитись і стріляти, але обидва добрячі черв"яки і пулі їм похуй. Ніо та Сміт красіво літають над полом, повітря іскажається балістіческими кольцями. Нарешті Сміт захватує Ніо мертвой хваткой і пригає з ним на колію.
Сміт: Містер Андерсон, чуєте цеє? Це неізбєжно!
Ніо відчуває, як йому в жопу упирається щось тверде і упруге.
Ніо: Май нейм із Ніо! (Пиздить Сміта по гризлу, випригує на платформу в той час, як Сміта давить поїзд метро, що вигулькнув з-за повороту як Пилип з конопель.)
Ніо: От пєдік, чуть не збив мені рєзьбу! О, уже ожив, ублюдок, с"їбусь ка я пока не позно!
Ніо вибігає з метра і оказується на базарі. Він бисто біжить зметая на свойом путі палатки з секонд-хендом, кітайцов, ларьки з гандонами. Він давить кавуни, бабок-сігаретніц, і од страху голосно пердить. За ним гониться куча агентов, серед яких і агент Сміт у побитих очках.
Ніо спиздив мобілу у якогось тіпа і звоне в реальний мір:
Ніо: Оператор! Забери меня отсюда, бо агенти дишуть мені в дупло! Куда бєжать?
Оператор: Налєво, направо і прямо!
Ніо забігає в якусь квартіру, насмерть перепугує якусь бабку, потом в каладор, де його тупо пристрелює Сміт.

Сцена друга. Реальний мір.

Трініті: Вставай, Ніо! Мені Аракул предсказав, шо мене трахне ізбранний! Я тебе полюбіла і всьо такоє!
Трініті плотно прикладується губами до рота мертвого Ніо, а коли відтуляється, то губи липнуть як старі різінові калоші. Од таких інтімних ласк Ніо раздупляється і встає, ти самим висажує трьох агентов, які красіво стоять (як подтанцовка).
Агенти остєрвєнело стреляють у Ніо, сінхронно опускають пушки, но йому похуй. Він кидається на Сміта і розриває йому жопу. Остальниє агенти бистренько сйобуються.
Ніо вертається в реальний мір, де всі вже бухають, а Морфіс уже ужрався од радості, бо його расщот оказався вєрним.
Вмєсто епілога. Ніо з Трініті поженились і у їх родились чорниє діти, бо Морфіс був кумом. Ніо спився і став жирним кнуром. Трініті скурвилась. Свитч стала ізвєсной моделлю, а Миш умер од рака мозга. Про долю Морфіса і дітей реальності нечого не ізвєсно, можливо, ми ще почуємо про них..


Если лошадь говорит тебе что ты сумашедший, значит так оно и есть!
 
overДата: Понедельник, 04.02.2008, 12:05 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Группа: Участники
Сообщений: 1044
Репутация: 9
Статус: Offline
слишком много начеркал!!!!!!!
Неосилю стоко и сразу))))))


ovorok
 
Andron1Дата: Понедельник, 04.02.2008, 13:57 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 792
Репутация: 7
Статус: Offline
Піддеревянський вроді , прикольно cool cool biggrin biggrin biggrin

Относись к другим так, как ты бы хотел, что бы они относились к тебе!!!
Из любой ситуации есть выход, только его надо найти!!!
 
PolikДата: Понедельник, 04.02.2008, 14:09 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 657
Репутация: 12
Статус: Offline
Quote (Andron1)
Піддеревянський вроді

ля, спеціально вказав автора (з самого початку)


Если лошадь говорит тебе что ты сумашедший, значит так оно и есть!
 
удак75Дата: Четверг, 19.06.2008, 12:52 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Участники
Сообщений: 33
Репутация: 0
Статус: Offline
что то автор малоизвесний

Все что не делается все к лучшему
 
DefenseAttorneyДата: Четверг, 30.10.2008, 20:47 | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Участники
Сообщений: 239
Репутация: 3
Статус: Offline
ну типа под Подеревьянського. Норм, полыбило, у самого есть пару набросков))

Бандит, hitman, киллер, терминатор, фраер, рэкет, депутат...
А как назвете меня Вы?
 
hunter_07Дата: Четверг, 30.10.2008, 22:42 | Сообщение # 7
Генерал-полковник
Группа: Участники
Сообщений: 1168
Репутация: 11
Статус: Offline
намана happy
 
vicik_SHДата: Воскресенье, 10.04.2011, 14:33 | Сообщение # 8
Лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 42
Репутация: -2
Статус: Offline
Любителям смотреть онлайн фильмы предоставляю не Официальный Винницкий Онлайн Кинотеатр - www.kino-stop.ru

Fo' shizzle, my nizzle my nigga
 
HARDTECHNO - Неофициальный форум студентов ВНТУ » Бугага » Байки-Загибайки » Матриться
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Партнёры Реклама Статистика
  Яндекс цитирования СтудЗона: рефераты, преподаватели, студенты... be number one Rambler's Top100 рефераты Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Топ Суперраскрутка 1
Copyright © 2024 by MCF Studio
Хостинг от uCoz