Четверг, 28.03.2024, 15:03

HARDTECHNO
Неофициальный форум студентов Винницкого Политеха

Привет, Гость | RSS
Главная | Гороскопы | Рефераты | Web-камера | Регистрация | Войти
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форума: Beauty  
HARDTECHNO - Неофициальный форум студентов ВНТУ » Трёп » Молодёжные субкультуры » Я СКІНХЕД! (І,що ви на це скажите?)
Я СКІНХЕД!
easternДата: Понедельник, 07.01.2008, 00:48 | Сообщение # 31
Лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 48
Репутация: 3
Статус: Offline
Москалі, жиди, нігери, гопи - то вороги Нації. Стреба боротися. Якщо не скіни, то хто?
Скіни - це єдині люди, що усвідомлюють загрозу чужинців для своєї Нації і мають бажання захищати свою Націю.
Скіни - це ті люди, хто небайдужі до долі власної держави і прагнуть до кращого життя усіх Українців.
Скіни - це ті, що не кажуть "повинні ми любить всіх підарасів, злодіїв, убивць, ...", а просто їх пиздять. Пиздять отой непотріб, що заважає нам, українцям, нормально жити на своїй землі - на Україні.
Скіни - це справжні патріоти.

ПМ. А я думаю, що непотріб не пиздити треба, а його треба знищувати.

Сообщение отредактировал eastern - Понедельник, 07.01.2008, 00:49
 
Chosen_OneДата: Понедельник, 07.01.2008, 02:33 | Сообщение # 32
Лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
eastern
Анреспект sad . Під вплив скінів потрапляють і дуже хороші иоскалі, жиди, нігери, гопи і бували нерідкі випадки коли угрупування бритоголових вбивали або дуже серйозно калічили дітей, жінок, пристарілих людей. А за що? За те що вони не тієї раси. У тебе нацистьскі настрої.
Quote
А я думаю, що непотріб не пиздити треба, а його треба знищувати.

От чим ти кращий зараз від того ж Гітлера? Але як він твій ідеал...

ПМ: Не поважаю таких... Серед українців набагато більше непотребу чим серед приїжджих...


and nothing else matters...
 
easternДата: Понедельник, 07.01.2008, 10:50 | Сообщение # 33
Лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 48
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote
Під вплив скінів потрапляють і дуже хороші иоскалі, жиди, нігери, гопи

Таких не існує. Є українська Нація. Решта - чужинці, а також непотріб(гопи, підари тощо).
Quote
бували нерідкі випадки коли угрупування бритоголових вбивали або дуже серйозно калічили дітей, жінок, пристарілих людей

Ти читав "Гайдамаки" Т.Г.Шевченка? Ти поважаєш козаків? Щодо мене - не знаю, чи підняв би руку на жінку чи дитину.
Quote
У тебе нацистьскі настрої.

Ти мислиш застарілими стереотипами. Не бачу нічого поганого у нацизмі.
Quote
От чим ти кращий зараз від того ж Гітлера? Але як він твій ідеал...

Гітлера - поважаю. З іншого боку - це був ворог, хоча і зі схожою ідеологією.
Quote
Серед українців набагато більше непотребу чим серед приїжджих...

Статистичні дані? Посилання будь-ласка.
 
NelaДата: Понедельник, 07.01.2008, 11:11 | Сообщение # 34
Полковник
Группа: Участники
Сообщений: 164
Репутация: 4
Статус: Offline
SSA, так я этого и не отрицаю )) просто не поддерживаю избиение как метод улучшения состояния своей страны и агитацию рассовой неприязни как самоутверждение. Вообще-то, мне кажется, что сегодня немного не те условия, чтобы создать полноценное скинхедовское движение (я имею ввиду такое, каким оно было раньше)... просто идеи есть красивые и правильные, но ведь не только негры портят нам жизнь, правда?

...
 
revolverДата: Понедельник, 07.01.2008, 23:18 | Сообщение # 35
Подполковник
Группа: Участники
Сообщений: 127
Репутация: -1
Статус: Offline
eastern та ти ні чим не кращей за Гітлера. Мені соромно, за те що ви називаєте це боротьбою за Україну.
Шось в вашій ідеї є непоганого, але не методи і не цілі і не реалізація.
В кожній нації є видатні і просто нормальні люди.
Мені цікаво, а ти би хтів приїжджати до якоїсь іншої країни, наприклад відпочити, а тебе починали би пиз...ти за те що в тебе очі не того кольору?
Доречі Шевченко багато і російською мовою писав, ти його тепер читати перестанеш?

Особисто я років 6 назад спілкувався з одним таким скіном у Києві. В ході нашої розмови людина вирвала палку з забору і полетіла в толпу з криком "Запизжю всіх москалів....", а потім я узнав, що цей хлопець навчається на режисера в Карпенка-Карого, от тоді мені і стало страшно за наше майбутнє кіно.
Але вже на наступний день я бачив цього горе-скіна у дворі з розбитою головою. Виявилось, що іноді хтось буває сильніший....

 
SSAДата: Понедельник, 07.01.2008, 23:44 | Сообщение # 36
Сержант
Группа: Участники
Сообщений: 29
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Nela)
так я этого и не отрицаю ))
рад слышать!!!
Quote (Chosen_One)
чим ти кращий зараз від того ж Гітлера?
а чем он тебе не нравится?
Quote (revolver)
Мені соромно, за те що ви називаєте це боротьбою за Україну
а какие у тебя предложения на счет борьбы?
 
easternДата: Вторник, 08.01.2008, 00:18 | Сообщение # 37
Лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 48
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote
eastern та ти ні чим не кращей за Гітлера. Мені соромно, за те що ви називаєте це боротьбою за Україну.

Гітлер боровся за Німеччину і за німецьку націю, чи не так? Ти навряд чи скажеш, що тобі соромно назвати це боротьбою за свою країну і за свою націю. Я його вважаю видатним історичним діячем, що запровадив ту політику, що необхідна зараз і нашій країні.
В декого мізки отруєні кацапським лайном, що прирівнював Гітлера до тварини, а Сталіна - до божества. Я запевняю, що Сталін нічим не краще за Гітлера. Смерть Сталіну і Гітлеру - це гасло УПА.
Quote
Шось в вашій ідеї є непоганого, але не методи і не цілі і не реалізація.

Кожен бореться як може. І головне - боротися, а не сидіти і патріотствувати собі вдома на дивані, розказуючи усім, який я патріот.
Мені ДУЖЕ подобається слово - "Депортація". Але, як його реалізувати? Люди, що далекі від політики, що мають переконання, що мають кулаки і їх застосовують - вони не заслуговують на повагу, по твоєму. А хто заслуговує? Може, пани депутати? Скіни не можуть сидіти вдома, коли Нації загрожує вимирання.
Quote
В кожній нації є видатні і просто нормальні люди.

Нічого не маю проти. Дуже люблю негрів в Африці, а москалів - в Москві. Ті, що топчуть мою землю, знищують мою культуру, трахають моїх дівок - то вороги моєї Нації. Слава Нації, смерть ворогам! - чи не так?
Quote
Мені цікаво, а ти би хтів приїжджати до якоїсь іншої країни, наприклад відпочити, а тебе починали би пиз...ти за те що в тебе очі не того кольору?

Ні.
Quote
Доречі Шевченко багато і російською мовою писав, ти його тепер читати перестанеш?

Не знаю, що ти хотів цим сказати. Якщо хотів здивувати, то вимушений засмутити.
Quote
Особисто я років 6 назад спілкувався з одним таким скіном у Києві ...

І що ти цим оповіданняяком хочеш сказати? Що потрібно припинити боротьбу, бо є хтось сильніший?
 
PolikДата: Вторник, 08.01.2008, 00:41 | Сообщение # 38
Генерал-лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 657
Репутация: 12
Статус: Offline
eastern, мДЯ. ТИ ЗАРАЗ НЕПОГАНО ЗАГАНЯЄШ, ДРУЖЕ... я АЖ ЛЯКАЮСЬ, НЕНАЧЕ З 6ГО КЛАСЯ Я СПІЛКУВАВСЯ З ІНШОЮ ЛЮДИНОЮ. аЛЕ ЦЕ ТАК, ВІДСТУП, А ОСЬ І ДУМКА:

нАВІТЬ ТЯЖКО ОДРАЗУ СФОРМУЛЮВАТИ, СТІЛЬКИ ДУМОК З"ЯВИЛОС...
БУДУ ТЕЗАМИ:
+УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ
+УКРАЇНА ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

-ВСІ РЕШТА - НЕПОТРІБ

І СЕРЕД НАШИХ "БРАТІВ" ВИСТАЧАЄ ЗАЗДРІСНИХ, БАЙДУЖИХ, ЗЛИХ, ДУРНИХ, ВИГНИВШИХ ЗСЕРЕДИНИ. тИ МУСИШ З ЦИМ ПОГОДИТИСЬ. І СЕРЕД УКРАЇНЦІВ ДОСТАТНЬО ЛАЙНА.
ПОГОДСЯ, ЛЕГКО УСІХ РІВНЯТИ ОДНІЄЮ МІРОЮ, ХОРОШИЙ - НАШ, ПОГАНИЙ - ЧУЖИЙ. ЦЕ НЕ ТАК

ТЕПЕР ПРО СКІНІВ. ТВОЕ БАЧЕННЯ ЦІЄЇ ФОРМАЦІЇ - ІДЕАЛ
НАСПРАВДІ ВІД СУЧАСНОЇ ІДЕЇ СКІНІВ ЛИШИЛАСЬ ЛИШЕ НАЗВА. У ТЕПЕРИШНІХ СКІНХЕДІВ НЕМАЄ ТІЄЇ ІДЕЇ, ПРО ЯКУ ТИ РОЗКАЗУЄШ, ВОНИ БОРЯТЬСЯ НЕ ЗА ВОЛЮ НАЦІЇ, ВОНИ НІЗАЩО НЕ БОРЯТЬСЯ...

з.і.
І ВЗАГАЛІ ЦЕ РОЗМОВА НЕ ДЛЯ ФОРУМУ, БО Я ВЖЕ СТОМИВСЯ ДРУКУВАТИ.


Если лошадь говорит тебе что ты сумашедший, значит так оно и есть!
 
easternДата: Вторник, 08.01.2008, 00:44 | Сообщение # 39
Лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 48
Репутация: 3
Статус: Offline
Полік, ти шо, блондінко? там зліва є капслок клавіша... )
 
PolikДата: Вторник, 08.01.2008, 00:48 | Сообщение # 40
Генерал-лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 657
Репутация: 12
Статус: Offline
eastern, ТАК ШИФТ НЕЗРУЧНО ТРИМАТИ БУДЕ biggrin

Добавлено (08.01.2008, 00:48)
---------------------------------------------


Если лошадь говорит тебе что ты сумашедший, значит так оно и есть!
 
easternДата: Вторник, 08.01.2008, 00:52 | Сообщение # 41
Лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 48
Репутация: 3
Статус: Offline
Polik, сірника встромити можна biggrin
 
revolverДата: Вторник, 08.01.2008, 11:10 | Сообщение # 42
Подполковник
Группа: Участники
Сообщений: 127
Репутация: -1
Статус: Offline
Quote (eastern)
Полік, ти шо, блондінко? там зліва є капслок клавіша... )

+1

Quote (eastern)
Я його вважаю видатним історичним діячем, що запровадив ту політику, що необхідна зараз і нашій країні.В декого мізки отруєні кацапським лайном, що прирівнював Гітлера до тварини, а Сталіна - до божества. Я запевняю, що Сталін нічим не краще за Гітлера. Смерть Сталіну і Гітлеру - це гасло УПА.

Я з тобою згоден, що Гітлер зробив багато і позитивного для свого народу, я це чудово знаю і розумію. Але ти мене вибач, але я неповажаю методи Гітлера стосовно інших націй! Неможливо всіх рівняти однією мірою, ми всі різні!

Quote (eastern)
Люди, що далекі від політики, що мають переконання, що мають кулаки і їх застосовують - вони не заслуговують на повагу, по твоєму. А хто заслуговує? Може, пани депутати? Скіни не можуть сидіти вдома, коли Нації загрожує вимирання.

Я тобі вже казав люди всі різні, я думаю, що є скіни також різні і знаю що є і порядочні депутати.

Тобто ти хочеш сказати, шо перепиз...вши всіх нігерів і москалів наша нація розквіте і не буде вимирати???

Quote (eastern)
Дуже люблю негрів в Африці, а москалів - в Москві. Ті, що топчуть мою землю, знищують мою культуру, трахають моїх дівок - то вороги моєї Нації. Слава Нації, смерть ворогам! - чи не так?

Якщо, як ти кажеш твої дівки дозволяють, щоб їх трахали всі кто завгодно, то вони ні чим не краще за тих же негрів.
А коли наші любі Українці в Туреччині чи Єгипті трахають місцевість.... це по твоєму позитивно? Може ми взагалі не будемо ні куди їздити зі своє країни, ні купувати закордонні речі, а будемо тільки кричати на всі боки, що ми самі пиздаті, а хто з цим не згоден всіх відпиздим????

Quote (eastern)
Quote Мені цікаво, а ти би хтів приїжджати до якоїсь іншої країни, наприклад відпочити, а тебе починали би пиз...ти за те що в тебе очі не того кольору?

Ні.


тобто для себе ти такє не хочеш, але іншим майже це хочеш зробити

А тим оповіданням я просто розказав про свої враження від того молодого чоловіка і від його паскудних вчинків. Я хтів сказати, я кщо такі люди будуть в нас робити кіно, то до чого ми докотимось?

 
LeamasДата: Вторник, 08.01.2008, 11:41 | Сообщение # 43
Сержант
Группа: Участники
Сообщений: 32
Репутация: 0
Статус: Offline
Всі ці розмови про ідеологію і т.д. нічого не значать … Більшість скінів давно забули про ідеологію і я вважаю їх не кращими за гопів, а навіть гіршими… Багато моїх друзів з інших міст постраждало від таких скінів… хоча вони українці… просто цим дебілам не було, що робити ось і пиздили пофіг кого тільки щоб попиздити… а ви що не такі? Інші так ? ну звичайно то не справжні скіни, а ми справжні….ТАК? а знаєте що ?%?%??;:%... ось що я вам хочу на це сказати…..!!!
 
easternДата: Вторник, 08.01.2008, 11:54 | Сообщение # 44
Лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 48
Репутация: 3
Статус: Offline
Quote
методи Гітлера стосовно інших націй! Неможливо всіх рівняти однією мірою, ми всі різні

Правильно. У нігерів - темна шкіра, у китайців - вузькі очі. Москалі грають на балалайці, а жиди відрощують пейси. Всі різні.
Тут - Україна. І українці. Решта - чужинці, що автоматично є ворогами Нації.
Quote
Тобто ти хочеш сказати, шо перепиз...вши всіх нігерів і москалів наша нація розквіте і не буде вимирати???

так. Ну і ще - гопів, емо і т.п.
Quote
Якщо, як ти кажеш твої дівки дозволяють, щоб їх трахали всі кто завгодно, то вони ні чим не краще за тих же негрів.

Не буде негрів - не буде кому трахати - не буде проблеми.
Недавно йшов по вулиці, бачу: нігер іде з дитиною-напівнегером. Це нормально??? Ти хочеш, щоб твій син через 20 років вибирав з-поміж двох мулаток вродливішу? (чиясь цитата)
Згоден, дівки дурні - вони ведуться на бабки, що привозять сюди нігери. Хлопці ведуться на наркоту, що привозять сюди. Вчителі ведуться на хабарі, що привозять сюди. Навіщо нам такий "імпорт" з-за кордону?
Quote
А коли наші любі Українці в Туреччині чи Єгипті трахають місцевість.... це по твоєму позитивно? Може ми взагалі не будемо ні куди їздити зі своє країни, ні купувати закордонні речі, а будемо тільки кричати на всі боки, що ми самі пиздаті, а хто з цим не згоден всіх відпиздим????

Кричати не будемо - будемо пиздити...
Quote
тобто для себе ти такє не хочеш, але іншим майже це хочеш зробити

так.
Quote
А тим оповіданням я просто розказав про свої враження від того молодого чоловіка і від його паскудних вчинків. Я хтів сказати, я кщо такі люди будуть в нас робити кіно, то до чого ми докотимось?

Ти бачив хоч один із його фільмів?

А чи ти вважаєш нормальним, коли якесь чмо каже своєму синові: "нє хачу штоби ти ґаваріл на етам казлінам язикє", чи ти, може, вважаєш нормальним, коли нігер підходить до продавщиці і каже їй в обличчя :"ґаварят, ти бєсплатна дайош, ета так?". Чи може нормальний той факт, що іноземні студенти мають всі переваги над нашими? Чи треба тобі пояснювати, яке в нас телебачення, якою мовою розмовляє пів-України? А якої національності в нас склад Верховної Ради? А якої національності найбагатші люди України? Чому всі це терплять? Хіба нічого не видно? Звинувачувати скінів = вбивати боротьбу за право Нації на існування.

 
LeamasДата: Вторник, 08.01.2008, 12:14 | Сообщение # 45
Сержант
Группа: Участники
Сообщений: 32
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (eastern)
так. Ну і ще - гопів, емо і т.п.

а за що ще й емо бідних пиз...ти їх і так уже затуркали.... що вони тобі поганого зробили?

 
HARDTECHNO - Неофициальный форум студентов ВНТУ » Трёп » Молодёжные субкультуры » Я СКІНХЕД! (І,що ви на це скажите?)
  • Страница 3 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:

Партнёры Реклама Статистика
  Яндекс цитирования СтудЗона: рефераты, преподаватели, студенты... be number one Rambler's Top100 рефераты Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Топ Суперраскрутка 1
Copyright © 2024 by MCF Studio
Хостинг от uCoz