Воскресенье, 28.04.2024, 22:39

HARDTECHNO
Неофициальный форум студентов Винницкого Политеха

Привет, Гость | RSS
Главная | Гороскопы | Рефераты | Web-камера | Регистрация | Войти
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Beauty  
HARDTECHNO - Неофициальный форум студентов ВНТУ » Трёп » Общество » Українець - той хто по крові, а не той хто по паспорту!
Українець - той хто по крові, а не той хто по паспорту!
ХаронДата: Среда, 06.02.2008, 20:52 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Участники
Сообщений: 128
Репутация: 7
Статус: Offline
Тема не моя я зтарабанив її з іншого сайта,але мене зачепило,дуже влучно написано

Ліберальна спільнота, що панує над українським народом і іншими народами старенької Європи, робить все можливе, аби крок за кроком, рік за роком стирати кордони між різноманітними народами, націями, расами. Кровне, мовне та культурне змішання посилюється відбиранням у народів їхніх етнічних ознак. Колись наш народ іменувався русинами (ще в XIX столітті цей етнонім був широко розповсюджений), потім нас почали називати українцями, відрізавши величезний пласт нашої історії.
Тепер, на початку XXI століття, ліберальна спільнота намагається взагалі знівелювати саме поняття «українець»…

Нещодавно громадськості був широко розрекламований новий проект телеканалу «Інтер» під керівництвом «українця» Савіка Шустера. Як зазначено в концепції даного проекту, «І в Україні програма має стати резонансною подією загальнонаціонального масштабу та викликати чимало гострих дискусій щодо того, кого саме слід вважати «великим українцем» та й українцями взагалі».

Напевно, для того, аби допомогти українцям визначитись, кого можна вважати «українцями», до переліку особистостей – кандидатів у «Великі українці» – були внесені наступні особи:
Баал-Шем-Тов (1698-1760)
Гонгадзе Георгій (Гія) Русланович (1969 - 2000)
Давідофф Зіно (1906 - 1994)
Меїр Голда (1898 - 1978)
Троцький Лев Давидович (1879 - 1940)

Особи, що не мають жодного відношення до українського народу, подаються як «українці»!
Дехто з них народився і прожив всього лиш 6-8 років на території сучасної України, дехто взагалі знищував українців, як мух, дехто просто розглядав їх, як чужорідних біологічних істот…

Тепер ліберальна спільнота намагається нав’язувати нам, що українець – це не той, у кого батьки українці, а той, хто народився/жив в Україні. Одне з їх гасел – «ми всі українці, і байдуже, хто були наші батьки і якого кольору в нас шкіра». І мотивують, здебільшого, тим, що визначити етнічну приналежність «по крові» неможливо, мовляв, у нас і так намішано багато народів, тому не факт, що й ти українець… Нас виставляють людьми «без роду-племені», «безбатченками», аби розчинити нас у «загальній сім’ї народів».

Натомість кожен українець, кожен слов’янин має дослідити (якщо він досі не знає) свій Родовід до сьомого (!!!) коліна, у крайньому випадку – до 4-5 коліна.
Знання свого Родоводу і створення здорових, багатих, багатодітних українських сімей – ось запорука майбутнього українського народу!

http://kozaky.org.ua/index.htm?id=87


Слава УКРАЇНІ-смерть ворогам
http://volya.pp.net.ua
 
PolikДата: Четверг, 07.02.2008, 13:37 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 657
Репутация: 12
Статус: Offline
Наш народ давно мішають з усіляким ****. Татари, поляки, москалі - це ще пів біди. Негри, корейці, китайці, індуси, яких зараз понаїжало, це є проблема.
Quote (Харон)
що визначити етнічну приналежність «по крові» неможливо

так, українцем я вважаю того, хто любить свою країну, поважає свої звичаї, свою мову. Аже, можна жити десь у гваделупі зі штампом "бразалія" у паспорті, але це не змінить походження.

Особливо мене "чорні" бісять. Ні, не негри, а чорні, Армяни, грузини там усілякі. Поводяться вони так, немовби проживають на цій землі кілька тисяч років.


Если лошадь говорит тебе что ты сумашедший, значит так оно и есть!
 
Pierrot_the_ClownДата: Вторник, 12.02.2008, 01:36 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Участники
Сообщений: 32
Репутация: 0
Статус: Offline
Для мене поняття "українець" абсолютно нічого не значить. Я ненавиджу цей примітивний народ.

Якщо у вас немає ніяких ідеалів - у вас немає ніяких роблем.
 
PolikДата: Вторник, 12.02.2008, 02:04 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 657
Репутация: 12
Статус: Offline
Нехай буде правдою вислів "перше враження оманливе"

ТИ МУДАГ PtC,


Если лошадь говорит тебе что ты сумашедший, значит так оно и есть!

Сообщение отредактировал Polik - Вторник, 12.02.2008, 02:05
 
LeamasДата: Вторник, 12.02.2008, 16:20 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Участники
Сообщений: 32
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Pierrot_the_Clown)
Для мене поняття "українець" абсолютно нічого не значить. Я ненавиджу цей примітивний народ.

примітивних народів нема є тільки примітивні люди такі як ти...
а ти себе ким вважаеш по національності? чи просто без роду племені?

 
$-KAMI-$Дата: Вторник, 11.03.2008, 17:53 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Участники
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
Справжній українець не той що мае печатку в паспорті, а той хто ладен померти зі словом УКРАЇНА на вустах..........
 
FReeMZДата: Среда, 12.03.2008, 11:55 | Сообщение # 7
Сержант
Группа: Участники
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Pierrot_the_Clown)
Я ненавиджу цей примітивний народ.

не народ примитивный и нету такова народа просто есть люди которые примитивно мыслят и не могут развивать своё миро обозрение. А я думаю что человек даже у которово нету штампа в паспорте и он из другой страны но любит нашу страну и уважает её культуру и отдаст за неё жизнь и есть "украинец"
 
PolikДата: Среда, 12.03.2008, 23:35 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 657
Репутация: 12
Статус: Offline
FReeMZ, а як ти відновишся до мовного аспекту, бачу, що пост твій російською. чому саме російська? як ти до цього відносишся?

Если лошадь говорит тебе что ты сумашедший, значит так оно и есть!
 
alex_baguaДата: Четверг, 13.03.2008, 22:58 | Сообщение # 9
Сержант
Группа: Участники
Сообщений: 22
Репутация: -1
Статус: Offline
Polik, а я вважаю, що FReeMZ, правий! Я розмовляю трьома мовами, і це не заважає мені вважати себе Українцем. Українець - той хто любить Україну! Є йолопи, що українці до сьомого коліна, а самі - ненавидять свій народ, а є америкоси, котрі поважають Україну....
Тож: Українець - той хто по крові і духу, а не той хто по паспорту!


Тварь я дрожащая или право имею!?!?!?
 
petrol89Дата: Пятница, 14.03.2008, 12:40 | Сообщение # 10
Генерал-майор
Группа: Участники
Сообщений: 455
Репутация: 6
Статус: Offline
Polik, згоден!!! Pierrot_the_Clown, МУДАГ!!!!
Polik, я теж спілкуюсь.,як і alex_bagua,, так як мені зручно.
 
FReeMZДата: Пятница, 14.03.2008, 15:46 | Сообщение # 11
Сержант
Группа: Участники
Сообщений: 21
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Polik)
FReeMZ, а як ти відновишся до мовного аспекту, бачу, що пост твій російською. чому саме російська? як ти до цього відносишся?

Тут всё просто у меня в семье все разговаривают на руском и я в том числе. И если чесно то неважно на каком языке ты говориш а важно что у тебя внутри
 
PolikДата: Пятница, 14.03.2008, 23:53 | Сообщение # 12
Генерал-лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 657
Репутация: 12
Статус: Offline
FReeMZ, дякую за відповідь.

Если лошадь говорит тебе что ты сумашедший, значит так оно и есть!
 
HARDTECHNO - Неофициальный форум студентов ВНТУ » Трёп » Общество » Українець - той хто по крові, а не той хто по паспорту!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Партнёры Реклама Статистика
  Яндекс цитирования СтудЗона: рефераты, преподаватели, студенты... be number one Rambler's Top100 рефераты Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Топ Суперраскрутка 1
Copyright © 2024 by MCF Studio
Хостинг от uCoz