Пятница, 19.04.2024, 10:05

HARDTECHNO
Неофициальный форум студентов Винницкого Политеха

Привет, Гость | RSS
Главная | Гороскопы | Рефераты | Web-камера | Регистрация | Войти
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: Beauty  
HARDTECHNO - Неофициальный форум студентов ВНТУ » Трёп » Молодёжные субкультуры » Кто такие ультрас и футбольные хулиганы?
Кто такие ультрас и футбольные хулиганы?
hunter_07Дата: Вторник, 11.12.2007, 22:19 | Сообщение # 16
Генерал-полковник
Группа: Участники
Сообщений: 1168
Репутация: 11
Статус: Offline
это ТОЧЬНО !!!!!!!!!!!!!!! Andron1,
 
FleimДата: Среда, 12.12.2007, 14:40 | Сообщение # 17
Майор
Группа: Участники
Сообщений: 90
Репутация: 1
Статус: Offline
Прикольные пацыки )) даже после движа они собераются и идут пить с тему кому час назад морду били )) тип кто проиграл тот выставляеться....
 
Andron1Дата: Среда, 12.12.2007, 19:12 | Сообщение # 18
Генерал-лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 792
Репутация: 7
Статус: Offline
Зрозуміти хуліганів в принципі можна, але це не повинно переростати у фанатизм, і потрібно відрізнят и вболівальника і "ультрас", бо частенько одні страждають через інших

Относись к другим так, как ты бы хотел, что бы они относились к тебе!!!
Из любой ситуации есть выход, только его надо найти!!!
 
Sani4kaДата: Воскресенье, 16.12.2007, 17:28 | Сообщение # 19
Рядовой
Группа: Участники
Сообщений: 2
Репутация: -1
Статус: Offline
Яка різниця, якщо є ті, хто себе називає хуліганом, а сам х...!
Хіба нема таких проблем в Україні????


Свет виден всегда.
Стоит захотеть!
 
Andron1Дата: Воскресенье, 16.12.2007, 21:48 | Сообщение # 20
Генерал-лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 792
Репутация: 7
Статус: Offline
Нажаль і в нас є така проблемка, але нащастя ще не таких маштабів як у ІТАЛІЇ, але якщо запустити то буде в нас !!!! booze brows broken killed manythought megaphone megaphone megaphone

Добавлено (16.12.2007, 21:48)
---------------------------------------------
Рівнятись треба на скоріше всього Німців - де і вболівати вміють і культуру розуміють cool cool cool


Относись к другим так, как ты бы хотел, что бы они относились к тебе!!!
Из любой ситуации есть выход, только его надо найти!!!
 
overДата: Понедельник, 17.12.2007, 11:15 | Сообщение # 21
Генерал-полковник
Группа: Участники
Сообщений: 1044
Репутация: 9
Статус: Offline
Это додики, изза них просто просмотр матча с трибуны становиться небезопасной вещью. Я лично против. Потому что эсли ты болеешь за свой клуб , то некогда нестанешь обливать его матами за поражение , ломать и бить все когда у них черная полоса. Разве это нормально?? Ультрас - это сбор блатных и шайка нищик. Они любят подраться, и просто делают это так сказать за свою любимую команду. Изза таких людей Италия просрала свое Евро!!!!!!!!

ovorok
 
ХаронДата: Среда, 02.01.2008, 16:56 | Сообщение # 22
Подполковник
Группа: Участники
Сообщений: 128
Репутация: 7
Статус: Offline
Угрупування Ультрас — це структура, яка об'єднує від десяти до декількох тисяч найбільш активних фанатів, які займаються всім, що пов'язане з підтримкою своєї команди — атрибутика, квитки, організація шоу на трибунах, виїзду. У будь-якому з таких угрупувань є членські внески, в середньому по Европі сума членського внеску складає 10 євро на місяць.

Найбільш могутні европейські організації мають прямий вихід на вище керівництво своїх футбольних клубів і, як вже не раз було, робили сильний вплив на політику клубу, тобто інколи ультрас вирішували питання на користь або проти деяких гравців і інших рішень клубу. У Італії, практично усі великі клуби радяться з лідерами своїх ультрас в усіх питаннях, котрі здатні викликати якийсь резонанс на трибунах. Крім того, практично, всі европейські угрупування ультрас мають якісь комерційні стосунки з клубом. Клуб практично завжди або просто допомагає фінансово або дає можливість самим ультрас заробити на тій же атрибутиці, квитках. Солідні угрупування ультрас, самі беруть активну участь у комерційній діяльності маючи свої власні магазини, кнайпи, нерухомість, тим самим, заробляють самі і отримують необхідні суми для організації шоу на трибунах. Ці витрати часом досягають десятків тисяч доларів за один матч.
Рух ультрас в Україні

Перші угрупування найактивніших молодиків-уболівальників виникли в Україні у 80-х рр. XX сторіччя, а найвідомішими сутичками того періоду були, наприклад, з'ясовування стосунків між фанами «Динамо» (Київ) і «Спартака» з Москви. Це були люди, які бажали підтримувати рідну команду не лише на власних трибунах, а й вирушати на виїзди до кожного міста, де клуб проводив чергову гру. Переважно — студенти і юнаки 20-25-річного віку. Поступово в кожному місті, де була пристойна футбольна команда високого рівня, певні трибуни (здебільшого найдешевші — ті за воротами) стали пристановиськом для найактивніших фанів. У 80-х рр. вони намагалися підібрати одяг і атрибутику під кольори команди з власного гардеробу (адже атрибутику тоді не продавали), а з приходом ринкових стосунків почали масово вдівалися у клубні барви. У сучасному суспільстві виникла така проблема як футбольний хуліганізм — явище, яке не має нічого спільного із справжніми ультрас. Тоді як фанати ультрас намагаються створити гарну атмосферу на стадіоні своїми піснями, плакатами і банерами, хулігани зконцентровуються на діях поза ареною — напади на уболівальників суперника і сутички з поліцією.


Слава УКРАЇНІ-смерть ворогам
http://volya.pp.net.ua
 
SSAДата: Воскресенье, 06.01.2008, 03:07 | Сообщение # 23
Сержант
Группа: Участники
Сообщений: 29
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Харон)
Яка різниця, якщо є ті, хто себе називає хуліганом, а сам х...!

На beer самом деле они "Б"
 
ТролебасычДата: Понедельник, 24.03.2008, 16:23 | Сообщение # 24
Рядовой
Группа: Участники
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
а в Виннице есть вообще хулы?

я живу как хочу, я по жизни один
сам себе я придурок сам себе господин
 
overДата: Вторник, 25.03.2008, 17:22 | Сообщение # 25
Генерал-полковник
Группа: Участники
Сообщений: 1044
Репутация: 9
Статус: Offline
Тролебасыч, есть, но они ненастоящие!!!!!Хорошо они представлены в Росии!

ovorok
 
ТролебасычДата: Среда, 26.03.2008, 09:35 | Сообщение # 26
Рядовой
Группа: Участники
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
over, та ладно тебе! и у нас есть довольно таки неплохие мобы...

я живу как хочу, я по жизни один
сам себе я придурок сам себе господин
 
GorpoДата: Среда, 26.03.2008, 22:13 | Сообщение # 27
Рядовой
Группа: Участники
Сообщений: 11
Репутация: 1
Статус: Offline
Тролебасыч, какие это? И что понимаешь под словом неплохие?

"В своїй хаті, своя Правда"
http://volya.pp.net.ua/
 
ТролебасычДата: Четверг, 27.03.2008, 10:27 | Сообщение # 28
Рядовой
Группа: Участники
Сообщений: 14
Репутация: 0
Статус: Offline
Gorpo, ну я вообщето говорил в общем.. в основном о Киеве.. Динамовци и Кони довольно таки сильные... о других городах не буду говорить, потому как не предстояло возможности с ними общаться

я живу как хочу, я по жизни один
сам себе я придурок сам себе господин
 
overДата: Пятница, 28.03.2008, 10:03 | Сообщение # 29
Генерал-полковник
Группа: Участники
Сообщений: 1044
Репутация: 9
Статус: Offline
Тролебасыч, все равно у нас это дело только зарождаеться, а в других странах с ним уже боряться в полную)))))))))))))

ovorok
 
Andron1Дата: Пятница, 28.03.2008, 18:01 | Сообщение # 30
Генерал-лейтенант
Группа: Участники
Сообщений: 792
Репутация: 7
Статус: Offline
ага в нас пока кроме дубинок и побоищ ничего нету причем чаще всего влетает совсем не винным а иногда и красивым девченкам, сам свидетелем был((((жах(((

Относись к другим так, как ты бы хотел, что бы они относились к тебе!!!
Из любой ситуации есть выход, только его надо найти!!!
 
HARDTECHNO - Неофициальный форум студентов ВНТУ » Трёп » Молодёжные субкультуры » Кто такие ультрас и футбольные хулиганы?
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

Партнёры Реклама Статистика
  Яндекс цитирования СтудЗона: рефераты, преподаватели, студенты... be number one Rambler's Top100 рефераты Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Топ Суперраскрутка 1
Copyright © 2024 by MCF Studio
Хостинг от uCoz